Minisütő vélemények

Nektek bejönnek a minisütők? Egy hőlégkeveréses Hauser TOS-3520 -as sütőt néztem ki és főként melegszendvics sütésre használnám. Esetleg néha grilleznék is. A mikróval az a baj, hogy vagy vizes lesz a szendvics vagy iszonyatosan száraz ha sokáig hagyom.

• Nekünk pont ilyen van és szerintem melegszendvics sütésre tökéletesen alkalmas. Azok a lecsukható háromszög alakú szendvicsütőket azért utáltam mert mindig kemény volt a kenyér a hajtásnál ebbe pedig bele fér egy egész szelet kenyér. Mi a párommal szoktuk grillezésre is használni. Ha egy vagy két emberre kell főzni szerintem még arra is jó.

• Nekem egy Heinner HCE-38BK minisütőm van és elégedett vagyok vele. Légkeveréses és 38 literes. Szüleimnek van egy Orion  ami fapadosabb és nincs benne légkeverés, de azzal is lehet kényelmesen sütni. Ha csak melegszendvicshez kell akkor szerintem egy olcsóbb is megteszi. 

• Nekünk  Orion OMK-520 -as van és elégedett vagyok vele. Mondjuk mi csak kiegészítőként használjuk a gázos sütő mellett melegszendvics, mirelit pizza, grillezés, zöldségek grillezése stb. 

A mikróval az volt a bajunk, hogy mindent össze fonnyaszt vagy nem is tudom, hogy írjam le. Kávé és tea, esetleg levesek melegítésre a mikró tökéletes, de húsok grillezésére, pizza és melegszendvics sütésre egy mikró alkalmatlan ezzel szemben egy minisütő tökéletes. 

Amit tud:

Tulajdonságok: 
    • Mini grill 20 literes sütőtérrel 1500 W
    • 6 szendvics vagy 25,5 cm-es pizza készíthető
    • 4 fokozat
    • Szabályozható termosztát 65-230 C-ig
    • Működést jelző lámpa
    • Grillfunkció
    • 60 perces időzítő
    • Rozsdamentes acél fogantyú
    • Teljesítmény 1500 W
  • Szerintem ami fontos az a légkeverés, belső világítás és legalább akkora mérete legyen, hogy egy 32cm-es pizza süthető legyen benne. 
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.